המלכה שבי

אלישבע גולדווסר

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

בכל אחת מאיתנו נמצאת המלכה הפנימית , לא תמיד אנחנו מודעים לה לא תמיד אנחנו רואים אותה ...המיצב הוא תזכורת לעצמנו ....

תיאור מלא של הרעיון

למה מלכה ? מי מלכה ? מה תפקיד המלכה ? המלכה כמטפורה לדרך בה אנו מתייחסים אל עצמנו , לדרך בה אנו חווים את חיינו , לדרך בה אנו מנהלים את חיינו .
למלכה יש ממלכה , הממלכה זה הגוף והנשמה . הדרך בה תבחר המלכה ללכת זו הדרך שלה לחיות את חייה . המלכה מנהלת את דרכיה בחוקים הנכתבים על ידיי עצמה כלומר, היא בוחרת מה הדרך הנכונה עבורה - לא אף אחד אחר .כדי לחוש את עוצמתה הפנימית על המלכה לתת את הדעת לבחירות שלה ... זו אחריות ....זו יצירה .... אנו יוצרים את היופי של עצמנו.
למה מלכה במדבר ? במידברן ? בתוך כל הכאוס , האורות , הצבעים , המוזיקה , הלדים הזוהרים, סופות החול והלילות ללא שינה , האינטרקציות הרבות והמשונות , בתוך כל אלו ועוד ישנה האפשרות לאבד את עצמי , את הנתיב שלי האישי, את הפנימיות הקסומה שלי , לשכוח את המלכה שבי.
אז איך זה עובד- המייצב יהיה כדמות של אישה הלבושה בגדיי מלכות הדורים , הכתר מעטר את ראשה , אך במקום פנים תהיה מראה אליפטית בגודל ראש אדם . המתבונן יראה את עצמו בתוך מסגרת המלוכה.
למה מלכה ולא מלך ? המייצב נועד להזכיר ולהרגיש את הצד הנשי שבי גם אם איני אישה , המיצב אינו מגדרי , הוא תחושתי הוא הוויתי - הוא המלכה שבי.
המייצב אינו רק אומנות ויזואלית יש לו ערך מוסף של חיפוש פנימי ועבודה פנימית .

על הקבוצה/אמן

אלישבע גולדווסר ממחנה באובב , שנה שעברה הייתי חלק מבניית המייצב" ליטוס בסטייה " והובלתי את הקמת מייצב " סלואו דאון " . בשנת 2015 הייתי גם חלק מבניית " עץ הבאובב"

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

מחפשת אנשים היודעים לייצור מודל של בגד שעליו אלביש את בגדיי המלכות , מחפשת מי שיעזור לי לעצב ולתפור ....

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!