קורי שינה

חמוציישן

 • ₪0 ~

  ערך הלבבות ב-₪

  0

  לבבות שהתקבלו

  ₪0

  מלגת קרן האמנות

  ₪0

  מומנו

  ₪0

  עלות מינימלית

  ₪0

  עלות מקסימלית

  טרם נפתח למלגות

 • אל תפספסי! רק חודש ו-שבוע נותרו להגשת תיק בטיחות

  תקציר החלום

  מוזמנים לטפס על רשת קורי העכביש המעוצבת אשר נישאת לגבהים! מקום לראות הרחק אל תוך הפלאייה, לטפס, להשתעשע ולזרוק בלוני מים על אנשים מן הגובה! =)

  תיאור מלא של הרעיון

  הרעיון שלנו מתחבר מאוד לנושא הכללי חלום צלול- מה יותר כיף מללכת ברחבי הפלאייה, ולפתע לראות מתקן ענקקק ומעוצב כמו בפארקי הדיסני בצורה אפלולית- האלווין סטייל של קורי עכביש!
  כך תוכלו לטפס עם חבריכם לגבהים (יהיו גם רתמות בטיחות למי שחושש) ולהיתלות אל על ולצפות למרחקי הפלאייה היפהפייה שלנו =) אפשר לשחק ולהשתעשע עם הקורים... אפשר להתלות מהם בכל מיני דרכים אומנותיות ושטותיות כאחד, לקרוא לחברים ממרחקים, לתצפת על המתרחש בין הדמויות השונות מטה, ולתכנן את עתידכם (של השעה הקרובה...)!

  על הקבוצה/אמן

  אנו קבוצה פעלתנית למדי... בקרבנו מטפלים הוליסטיים, מדריכי ארץ ישראל, מדריכים בעמותות חינוכיות, מהנדסים ואפילו רקדניות ובעלי דוכן מיצים =)

  כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

  כרגע מדובר בצוות הקמה שיעבוד על ההכנות הראשוניות, וייתכן שבהמשך נזדקק לעוד ידיים עובדות, אז אל תהססו לשאול ולהתעניין, לייעץ ולבטא את עצמכם...

  מה זה?

  מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!