המם המהמם - מיטינגספוט מגרש משחקים

דורון שפירא אוראל

 • 0


  מומנו

  30000


  מינימום

  44000


  יעד

 • תקציר החלום

  מעונינים למצוא את עצמכם במידברן במסיבת מיטינגספוט מגרש משחקים במרכז הפלאיה משקיפים ממרומי מיצב "מם" מהמם!
  אנו פה לאפשר לאנשים להחשף, להשתולל, להתרגש, להפוך מצופה לנצפה שמשפיע ומשנה את האווירה במקום אחר. במיטינגספוט, הכל אפשרי והרשות נתונה.

  תיאור מלא של הרעיון

  נקודת מפגש מיטינגספוט גרסת מידברן 2017 מותאמת למימוש חלום צלול. המיצב יהיה מגרש משחקים מושלם לפעילויות ביום ובלילה. אנחנו נבנה מבנה עץ בגובה חמש מטר. שיאפשר מכלול מטרות לייצור את המקום המגניב ביותר על הפלאיה. זהו פסל מרכבה מואר מודגש כאות מם ענקית. בתוך ה"מם" יש מסדרון, מדרגות, מרפסת, מסכים. בלילה על ה"מם" יש הקרנה VJ עם אפקטים וצבעים.
  בחלל הריק בתוך ה"מם" יוקרן השידור החי של המיטינגספוט - נקודת המפגש האולטימטיבית עם הלא נודע וכוח היצירה. מצלמות מתעדות שני מקומות נפרדים אשר מוקרנים במשותף על מסך ומאפשרים במה אחת המציגה אותם. הפסל ישרף בסוף הפסטיבל.

  על הקבוצה/אמן

  דורון יזם ויוצר המיטינגספוט במידברן 2015, פעיל ותומך נלהב במיצב הלוייתן במידברן 2014. הנדימן, צלם, עורך, מעצב ומנהל אתרים ברשת. כאומן עשיתי אינסטלציות וידאו ארט בתערוכות, במוזיאון חיפה, ינקו דאדא ובביאנלה לפיסול בעין הוד.

  כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

  מחפשים, מתנדבים, מימון, מתקלטים (VJ'S, DJ'S), מוסיקאים, כל מי שמעוניין להוסיף עוד קיסם למדורה, לשתף, לקחת חלק, לצפות, לתמוך לממן - מוזמן.
  בנוסף נשמח לקבל חומרים ממוחזרים מעץ: משחקים, משטחים, מריצה, מקלות מטאטא, מטריה, מיטה, מזרן וכדומה דברים ב"מם". כתבו לנו מה יש לכם ואנו ננסה למחזר ולמקם את זה במם המהמם.
  עזרה בהפקה בפועל, תמיכה בגיוס משאבים וחומרים, בנאים בעץ, אחראי חשל"ש ושריפה, הובלה (עגלה או טנדר). בואו לעזור למימוש חלום המיטינגספוט, מקום מפגש מרגש.

  מה זה?

  מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!