BurneRunway

Runway team

תקציר החלום

מסלול דוגמנות מופלא ואינטרקטיבי שיתן לכולנו במה אדירה להיות פביולס במיטב תלבושותינו!

תיאור מלא של הרעיון

שני אחה"צ, סופת אבק מטורפת, הכנפיים של הפרפר שלך לא עומדות בזה. במזל, הבאת גם זנב ג'ירפה ואוזני חמור, ג'אסט אין קייס. פיוווווו. מחליפה מהר ויוצאת חזרה לפלאיה בשיא הביטוי עצמי הרדיקלי שלך.

פתאום - מחיאות כפיים חזקות מהדהדות משעה 4:20. את לא רואה אנשים אבל את שומעת אותם! מלא זרקורים. מלא גלאם. זה נראה כמו..... קוביית קרח ענקית ובוהקת?? מסלול חתולות?? תצוגות אופנה באמצע הפלאיה?? כן!

אתה מתקרב לאט לאט. השמש שקעה. כשמגיע למסלול אתה מבולבל. איפה האנשים? הרי שמעת את מחיאות הכפיים עוד מעבר לפלאיה. בהססנות קלה אתה נכנס לחדר הקטן באחורי הבמה. מופתע לגלות את מה שנגד עינך! אין לך זמן בשביל זה עכשיו, שם תזכורת מנטלית לחזור לנבור שם וממשיך בדרכך במעלה המדרגות. אתה מציץ דרך וילון הפייתים המשתאה לגובה 3 מטר ומש מוזר קורה. אתה ומתמלא במעין תחושה משונה. תחושת איים דה שיט! אתה לבד, אתה רוצה לעלות למסלול. ואתה יפה. הו כה יפה!

אז את מקפצת על המסלול בשיא השוואג שלך! ובום! בפסיעה ראשונה הזרקורים נדלקים בשיא הדרם! במת הקרח מתפוצצת באור מתחת רגליך! אור שעוקב אחריך עם כל צעד שאת לוקחת! המוזיקה שלפתע פרצה מהבום בוקס ברקע- מרטיטה את ליבך- כאילו בול בשביל גלגלון, סלטה ונחיתה לשפגט כפול! ומחיאות הכפיים.... הו כמה שהן נפלאות!

ברוכה הבאה ל-BurneRunway! מסלול דוגמנות הבית של SBC - שדה בוקר סיטי. תצטרפי אלינו לחוויה מדליקה, מעצימה, מסקסת, מצחיקה, ושוברת מיתוסים דיפולטיים של יופי קונבנציונאלי. פה- באמת כולם פביולס!!! קהילת מידברן היא קהילה יפהיפיה, וכמו הקהילה שלנו, גם המסלול לא בא למדוד מודל יופי גלובאלי או מוסכמה חברתית כזו או אחרת. יופי הוא נגזרת של אושר, ביטחון עצמי ונצנצים! בואו להעצים ולהתעצם איתנו.

נקיים תצוגות אופנה מרכזיות, גם ביום וגם בלילה, בהנחיית האחד והיחידה. חוץ מזה- מומלץ לעלות על מסלול החתולות האינטרקטיבי בכל שעות היום לס"ד (סיבוב דאווין) ולהתמלא בפביולסנס טוטאלי כ-וואן מן שואו שלם!
הפתעות בהמשך!

על הקבוצה/אמן

זה היה בסוף ספטמבר בחווה קסומה אי שם בעמק חפר. הציפורים צייצו, החמורים געו, גילי שיחקה עם הזבובים. אור עמדה כמו קרן אור מתחת לקאדל פאדל ענקי, עסוקה באריגה. דנה נחתה היישר מהברן היווני, מסנוורת מהאור של אור. חיוך אחד, חיבוק חטוף ואהבה ממבט ראשון! את החודשיים הבאים הן בילו יחדיו, שיחקו, צחקו, התקאדלו והתפדלו. לשתיהן היה ניסיון בהפקת חוויות משמעותיות לאנשים, בתור מפיקות אירועי המידברנרות והקונטרה ברן ו...זה רק היה עניין של זמן עד ששתי המפיקות על-חלל יחליטו לשתף פעולה ולהקים חוויה מרגשת לברנרים ברחבי בפלאיה. במידברנרות 2017 השתיים הקימו פיילוט לברנראנווי. מסלול תצוגת אופנה פביולס לגמרייי! הפיילוט היה הצלחה מסחררת, מעבר לחלומות הפרועים ביותר של הבנות!! ועכשיו- אנחנו כמהות. כן, כמהות, לשחזר את החוויה עם הרבה יותר גלאם וסוואג!

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

דרושות ודרושים:
1. מבינה מדופלמת באלקטרוניקה וארדואינו שרוצה לקחת חלק. הפוזיציה כוללת הלחמות בשקיעה, תכנות ארדואינו וגי, משחקים עם רסבארי פאי ותה.
2. בונאי מסוקס שמעוניין להוביל את ההקמה, בשטח ולפני. אודישנים ללא חולצה בלבד.
3. בונאיות נוספות שרוצות לעבוד על הקונסטרוקציה
4. אשת PR שתעזור לנו לעזור לעולם לעזור לנו לעזור לו ליצור את הבלינג והשוואג הזה שהוא ברנראונווי.
5. מגייס ומבזבז כספים מקצועי עם ניסיון לא מתועד במתן וקבלת שוחד ודברים במרמה.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!