פיק על אסיד

Camp Kodama

 • 0


  מומנו

  4700


  מינימום

  6000


  יעד

 • תקציר החלום

  הטריפ-פיק יהיה מבנה עץ בצורה של ראש כלב (קצת כמו המערה של אלאדין)
  שיוכל להכיל 4-5 אנשים. נכנסים מחלקו האחורי של הראש ונשכבים על הגב.
  בפנים החלל מכיל רק תאורת אולטרה, אך מלא כולו בויזואליות מהפנטת (ואולי גם מוזיקה מרגיעה) כמו לבהות בכוכבים, רק משודרג.

  תיאור מלא של הרעיון

  לילה בפלאיה, מסתובבים וחווים מה שיבוא, הדימיון והמציאות מתערבבים, אולי אפילו עם תיבולי תודעה כאלו ואחרים. במרחק נראה ראש כלב ענק מעץ מבצבץ מהחול, יש עליו תאורה מעניינת ועיניים מוארות. כשמתקרבים מתגלה קונסטרוקצית העץ בצורה ברורה יותר ובמבט ראשון נראה כי מדובר במיצב דומם להתרשמות.
  אך בעצם נראה שיש מעין פתח כניסה בחלקו האחורי של ראש הכלב. צעידה לכיוון הוילון שנראה כמגן על הפתח מאששת את המחשבה. התכופפות קלה מקלה את הכניסה לראש של פיק, וברגע שנגלה חלקו הפנימי מובנת משמעותו העמוקה יותר של פיק. החלק הפנימי מואר בתאורה אולטרה סגולה בלבד, על כל דפנות הראש הפנימיות ותלויים סביב חלקיו של יקום שלם- גלקסיות מוארות רחוקות, אורות נעים ומשתנים, כוכבי לכת זזים, מערכות כוכבים ומוזיקה מעניקת אווירה ורוגע. על הרצפה משטח נוח למנוחה, ואפשר לשבת או לשכב ולבהות בכוכבים, הסקרנים אפילו יחקרו את האיזור הנמוך יותר (שהוא האיזור של הפה והאף) שמאפשר גישה בהליכה על 6 לשכיבה, שם המוזיקה קצת שונה והמראות עם של החלל העמוק והפסיכודלי יותר.
  הראש של פיק נותן פתח ורעיונות לדימיון להשתולל או להרגע, למוזיקה לכבוש או להשקיט, מקום נעים לשבת עם פיות ושדונים מרחבי הפלאיה או להרדם בשלווה.
  פיק מעולם לא היה במידברן בגופו, אך רוחו אינה זרה לפלאיה. הוא פקח עין מגוננת על תושבי הפלאיה בדמות אל היער (הצבי הענק מהסרט "הנסיכה מונונוקי") במידברן האחרון, ואף העניק מקום ישיבה ושכיבה פסיכודלית בקונטרה-ברן השנה. פיק על אסיד הוא סגירת המעגל לכלב גיבור, מיוחד, ויוצא דופן. שעבר שירות קרבי מלא בעוקץ, התאחד עם הנוהג הראשון שלו אחרי 4 שנים בנפרד, ואף נאבק בגבורה ב2 סוגי סרטן שהכניעו אותו לאחר חצי שנה של על 3 רגליים מיד לאחר המידברן שעבר. כי מה שקורה בראש של פיק אי אפשר לראות מבחוץ, והוא יראה מרשים לכל צופה, אבל אם תצליחו למצוא את הכניסה פנימה, תוכלו להבין כמה הוא מיוחד באמת.

  על הקבוצה/אמן

  זהו עוד מיצב שנבנה ע"י צוות מקמפ קודמה. המיצבים הקודמים נעו בין חנוכיות קודמה במידברנרות, שער זמן בדיקומפרשן, אל היער במידברן האחרון ועוד :)

  כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

  נכון לראות עינינו כרגע נראה שלא נצטרך עוד חברי צוות, אך נשמח לשמוע הצעות לעזרה או שדרוג, או אפילו למצוא דרכים לגיוס כספים בכדי להבטיח חופש אמנותי שלם..

  מה זה?

  מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!