שירת העשבים

Singing Plants

תקציר החלום

"כל עשב ועשב יש לו שירה... ומשירת העשבים נעשה ניגון של הרועה... ועל ידי שהרועה יודע הניגון – הוא נותן כוח בעשבים..."
נווה מדבר רוחני, בו ניתן להתמסר לקול נגינתם החלומי של הצמחים השונים, אשר מגיבים לתנועה, קירבה, מגע, ומצב רגשי של האנשים שסביבם.

תיאור מלא של הרעיון

צמחים הם יצורים חיים המסוגלים לתקשר ואולי אף לחוש רגשות.
שירת העשבים מזמינה אתכן לחוויה מדיטטיבית של תקשורת עם הצמחים.
אוהל בסגנון יורט מונגולי העשוי עצים ובדים אווריריים. מזרנים, מחצלות וכריות ישיבה מפוזרים על רצפתו. במרכזו ניצבת במה עגולה ונמוכה אשר עליה מסודרים עציצים ממינים וגדלים שונים. מזרקה קטנה מפכפכת מים. הצמחים מחוברים בעזרת חיישנים למכשירים אשר פותחו בקהילת דמנהור שבאיטליה, מכשירים אילו מתרגמים את הפוטנציאל האלקטרומגנטי של הצמחים למוזיקה. נגינת הצמחים משתנה בהתאם לאנשים באוהל, הקרבה, התנועות שלהם ואף האנרגיות אותם הן משדרות, כך שניתן ליצור ממש אינטראקציה בריקוד, שירה ובמגע אשר משפיעים על הסאונד הכללי.
בחלק מהערבים יועלו בשעות מסוימות ג'אמים של נגינה מסוגים שונים (מאקוסטי ועד אלקטרוני), תנועה וריקוד, אשר ישתלבו בשירת העשבים.... בלילה האוהל מואר מבחוץ בפסי לדים זוהרים ובתוכו בתאורת לדים צבעונית ונעימה בין העציצים ובפנסי דלעות המשתלשלים מהתקרה.

על הקבוצה/אמן

עופר, סקרן, חולם חלומות
ליאור, רואה למרחקים, ממציא חלומות
דרור, מדבר עם מלאכים, מגשים חלומות
אמיר, נותן צבע לחיים, מעצב חלומות
גלי, יודע לעשות, חי בחלומות
שרית, קוסמת, מבשלת חלומות

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

רצויים מוזיקאים, נגנים ורקדנים לג'אמים עם הצמחים.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!