מגדל אור

לוחמי האור Light Knights

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

תארו לכם מגדלור בלב המדבר שמשגיח על כל השטים בו.
אור מרצד במרחק קורא לכם להתקרב, מסוקרנים אתם יוצאים לדרך שתוביל אתכם אליו.
כשמתקרבים מבחינים בפתח כניסה קטן ואם תחליטו להתמסר ולעבור, תגלו את עצמכם.

תיאור מלא של הרעיון

במהלך המסע של החיים יש עליות ומורדות ולא תמיד אנחנו יודעים להתמודד איתן. זה מבלבל אותנו, זה מפחיד אותנו וזה מציב אותנו בפני אי וודאות. המעט שאנחנו צריכים כדי להמשיך הלאה זו אמונה - אמונה בעצמנו, אמונה ביקום, אמונה באלוהים, כל אחד והאור שלו. הפלאיה היא מקום מדהים, היא מאפשרת לנו להתחבר לחיים, לחוויות, לתחושות ולרגשות הכי עזים שלנו. אך כשאנחנו פוגשים אותם במלוא עוצמתם לפעמים זה קשה להכלה. ברגע הזה, אנחנו מביטים לשמיים השחורים בתקווה למצוא שם את המענה - להב אור לבנה חותכת את האפלה בתנועה מדויקת ומהירה. עינינו נישאות אל מקור האור שמגיע ממעמקי המדבר אבל אנחנו כבר יודעים שזהו המגדלור. הוא ניצב שם ומזכיר לנו את מה שאנחנו נוטים לשכוח, האמונה. האמונה שהכל בסדר - הכל נמצא בדיוק בסדר בו הוא אמור להיות. מצויידים באמונה אנחנו חוצים באומץ את הפלאיה ומגיעים למרגלותיו של המגדלור האיתן, מגדל יציב וענק שמתבונן על כל תושבי העיר בעינו הסורקת. באמצע ההליכה סביב המבנה אנחנו מגלים פתח, קטן, שכדי לעבור דרכו צריך לזחול על ברכינו וכשניכנס נגלה את מגדל האור הפנימי שנותן את עצמו כמתנה לכל מי שעשה את הדרך. בדרך החוצה אנחנו שים לב לחיוך שיש בליבנו, החוויה הקשה שהרגשנו לפני-כן כבר לא בלתי נסבלת, היא עברה. ככל שאנחנו מתרחקים ממגדל האור מתחזקת בנו הידיעה שהמגדלור תמיד נמצא שם, הוא בתוכנו ולפני כמה רגעים ביקרנו בו. ראינו את האור שטמון בנו.

על הקבוצה/אמן

קבוצת לוחמי האור התחילה את דרכה כגרעין חזק של חברי אמת שחלמו להקים מגדלור בפלאיה. בתחילת הדרך גיבשנו את ההבנה שלנו מהו מגדלור, הגענו למסקנה שהוא חוף מבטחים ואנו מתמסרים אליו. שטים רחוק ושטים קרוב, הוא תמיד עומד איתן.
אט אט התחלנו לספר על הרעיון שלנו, ולא תאמינו הצטרפו אלינו לוחמים נוספים שהתחברו לרעיון והיו מוכנים להתחיל את במסע האישי שלהם בבריאת המציאות.
במידה ונחשפתם לקבוצה ואתם רוצים להצטרף, צרו עמנו קשר דרך מערכת החלומות, ונדאג שהאור יגיע אליכם.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

נשמח לצרף לוחמות ולוחמי אור נוספים שמתרגשים לדמיין מגדלור בלב הפלאיה ויכולים לעזור בבנייה ובמימון.
בנוסף אנחנו מחפשים אמנית או אמן אור שרוצים לשנות את תפיסת המציאות של אנשים אחרים.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!