נא לגעת

סבירות קלושה

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

שער למגע ללא זהות. השל את זהותך האנושית והשאר צורה בלבד.

תיאור מלא של הרעיון

בצורה אנונימית, עד ארבעה אנשים יפגשו בתוך חלל סגור באמצע המדבר נקיים מכל דבר פרט לצורה.

במדבר עומד מבנה. על פיאתו הארוכה צלליות מרמזות על הקורה בפנים - דמויות מתוחות, אנושיות למחצה מתקרבות אחת לשניה, שמות יד על יד, מחבקות, מתערבבות.
למבנה ארבעה "שערים" העשויים מבד נמתח שחור, על כל שער, המופרד מאחיו מסכה הפוכה ושרוולים לידיים, המסיכות מזמינות את הנוודת המזדמנת, ברור לה שהחלק החסר בפאזל זאת היא, פניה כנגד המסיכה, ידיה בתוך השרוולים - גם אם לא ברור לה מדוע ולאיזו מטרה.
עם גוף הנווד כנגד השער, ידיו בשרוולים, האלסטיות של החומר מורגשת. עם פניה כנגד המסכה ההפוכה הנוודת רואה לתוך החלל. החלל מואר חלושות באור אולטרה סגול וכלפי פנים נראות המסיכות הלבנות של האנשים האחרים, קווים פגאנים כנגד גופם המותח את הבד הנגדי, וצורתם המתושתשת, הנווד שולח יד ודרך בד השרוול המתוח נוגע בצורתו של נווד אחר, הנוודת לוקחץ צעד קדימה, מותחת את הבד סביב צורתה אל תוך החלל, צורות של אנשים נוגעות בצורות של אנשים אחרים...
לבסוף הנווד מסתובב ויוצא. שלט מחכה לו ביציאה, המופרדת מן היציאות האחרות, "פגשת צורות בלי שם. השאר אותן ככה".

על הקבוצה/אמן

חבורה של אנשים שרוצים לראות חלום קורם גידים ואנשים שהם לא מכירים נגנבים

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

נשמח לאנשים נוספים, אם הרעיון מדבר אליהם בצורה מהותית ויכולים לתרום רעיונית, הנדסית, עבודתית או כלכלית. או יודעים להכין פטל.
*** אבל הכי הכי חשוב אנשים טובים! סתם, הכי חשוב אנשים תופרים, אנחנו ממש צריכים תופרת, טובה או רעה **

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!