רסיסים

צוות רסיסים

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

מוזמנים להכנס לקליידוסקופ ענק ולראות את עצמכם מתפרקים לרסיסים וצוללים לתוך ההזיה שהיא החלום הצלול שלכם.

תיאור מלא של הרעיון

אנחנו חולמים ליצור מבנה שחלקו הפנימי מכוסה מראות בזוויות שונות היוצרות השתקפויות שמרחיבות את החלל לאינסוף. האדם שנכנס למיצב משתקף לרסיסים שוב ושוב במראות עד אין סוף ועל ידי התנועה שלו במרחב התמונה המשתקפת משתנה. אנחנו מתכננים לבנות פירמידה שבסיסה מחומש שחלקה הפנימי מחופה במראות, והרצפה גם היא עשוייה מראה ומשקפת את הפירמידה שמעליה (דמיינו את זה רגע- כן, אתם מרחפים מעל תהום שמלאה ברסיסי השתקפויות של עצמכם)
בלי ההשתתפות שלכם לא יהיה כלום. מה שתביאו ומה שתהיו זה מה שייתן את התוכן הויזואלי- בואו צבעוניים ומלודלדים ותראו איך אתם ממלאים את המרחב האינסופי ברסיסים של עצמכם. זוזו, רקדו- והאינסוף ירקוד אתכם.
אנחנו רוצים לתת אפשרות לכל אחד ליצור תמונה שמיוחדת רק לו, ליצור חוויה של פירוק והרכבה מחדש של העצמי ותכל'ס- לגרום לכם לעוף על עצמכם.
עזרו לנו להגיע אל הפלאייה! תנו לנו את הלבבות שלכם!! אם תפרגנו לנו ממש ונצליח להגיע לסכום המקסימלי נוכל גם לחפות את הפירמידה במראות מבחוץ והיא תשקף את השמיים, ביום ובלילה.

על הקבוצה/אמן

צוות בוערים עם חלום אחד משותף- לפרק אתכם לרסיסים על הפלאיה.
אנחנו נועה, עומר, מקס, ימית, מיקי, רונן, לי, תמר ועמיר
יש לנו נציגות מכובדת של קמפ "הילדים האבודים" אבל המיצב לא שייך לקמפ באופן רשמי.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

בואו לחלום איתנו!
נשמח לידיים טובות לבניית הקונסטרוקציה (עבודת עץ וברזל), הקמה בשטח, פירוק, פלאף ומשמרות טאטוא אבק פלאייה.
אם למישהו יש קשרים עם מפעל מראות שבדיוק עומר להסגר והם מעוניינים למסור לנו סטוק של מראות - זה יהיה מושלם. גם סטודיו למחול שעובר שיפוץ זה טוב לנו.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!