אופרטה אטלנטיס

המחלקה לחקר הים

תקציר החלום

מדובר במיצב שהוא חוויתי, עובד על ראייה, שמיעה, מישוש (ואולי עוד בהמשך!) המיצב מעביר את המשתתף חוויה סוחפת, עם רגעי שלווה, התרגשות וסערה. המשתתף נכנס לכיפה גיודזית מצופת אלמוגים מבפנים, ובתוך ובין האלמוגים יש תאורה שמסתנכרנת עם קטעי סאונד סוחפים

תיאור מלא של הרעיון

מערהתת ימית, ייצורים חיים, סאונד, אור שנשבר דרך הגלים. המיצהב שלנו יעביר את המשתתף חוויה רב חושית. המבנה הבסיסה הוא כיפה, כשנכנסים אלייה יגלו שכל שטח הפנים שלה מחופה באלמוגים- קטנים, גדולים, צבעוניים, שונים ומיוחדים. יהיה שקט של ים, יהיו קרני שמש שישברו ויראו את אדוות המים. ופתאם, משהו יקרה, סערה תתחיל, הגלים יגבהו, בקרקעית האוקיינס, במערה שלנו, יתחיל רחש. ועם הרחש, האלוגים מתעוררים לחיים, נדלקים. בהתחלה לאט, כמו קימה משנת בוקר, ואחר כך- הרחש יתגבר, ואיתו החיים יתעוררו יותר ויותר. נתחיל מסע שיהיה בתוכו שמחה, סופה ודרמה גדולה- ובסוף השקט שאחרי הסערה.

על הקבוצה/אמן

קבוצה של אנשים נפלאים שהולכים כבר כמה שנים יחד, הובלנו את המג'יק מרקרס ועשינו מספר מייצבים לאורך השנים. השנה החלטנו ללכת לדרך חדשה, ולהשקיע את כל מאמצינו באומנות. קבוצה קטנה ואיכותית, פליטי המג'יק מרקרס שגייסו אליהם עוד מספר אמנים שהמטרה של כולנו לייצור ולהביא לפלאיה משהו קסום.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

אנחנו שואפים לייצר כמה שיותר צורות אלמוגים במו ידינו , ומחפשים לצוות שלנו אנשים יצירתיים שירצו לפתח דרכים וגם לייצר ולהגשים את החלום הזה.
אז אם אתם אלופי עיסת הנייר, מאסטרים בריתוך דקורטיבי, שועלי CNC, מדפיסי תלת מימד על-חלל, חיות טקסטיקל ותפירה, מזמינים אתכם להצטרף אלינו.

לא אף אחד מאלה? אבל עדיין רוצים לקחת חלק? גם אותכם אנחנו רוצים איתנו!

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!