כינור דוד

מנהל השקים

תקציר החלום

בשעות הלילה מתגלה נבל עצמתי עם מיתרי לייזר, שילוב של קלסיקה ומודרניות המזמין אתכם לבוא לנגן בדיפ פלאיה, או להתפנן ולהתפעל מצליליו המגוונים

תיאור מלא של הרעיון

יצירת מרחב המאפשר ביטוי עצמי מוזיקלי באופן אינטואיטיבי וללא צורך בידע מוקדם. לאנשים רבים יש איזשהו חלום או רצון ליצור מוסיקה ולהופיע איתה על במה, אך המכשול הגדול הוא השקעת זמן ומרץ רב כדי ללמוד אומנות זו. המיצג שלנו מאפשר למשתתף ליצור הרמוניות ומנגינות יפהפיות בקלות ובאופן חוויתי וכיפי.
ניתן לנגן על הכלי ביחד או לבד, ובכל מקום שמנגנים יש השפעה אחרת - לכל "מיתר" יש איזשהו צליל, וגם לגובה הנגיעה יש השפעה על הצליל, כך שהנגנים יכולים ממש להשתגע ולעוף על עצמם, לרקוד ולנגן בכמה מקומות בו זמנית וממש להרים מופע בשליטה מלאה ובאופן הכי אינטואיטיבי שניתן. בנוסף ישנן מספר תכניות שניתן להחליף ביניהן ע"י לחיצה על כפתור ייעודי, שבוחר באופן רנדומלי תכנית חדשה המביאה איתה סגנון שונה לחלוטין ומפתיע, ומזמין את המשתתפים להמשיך ולגלות מה מסתתר.
גם לאחר הנגינה יש כיף גדול בלראות מישהו אחר מנגן ומביא את הפרשנות והביטוי העצמי שלו. יהיו מקומות לישיבה, תפאורה, רמקולים ומקום לרקוד.

על הקבוצה/אמן

קבוצה של אמנים ואנשי הייטק המשלבים את הידע שלנו במוסיקה, טכנולוגיה וחדשנות כדי להכין מיצג אומנותי מטורףףף

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

לא כרגע

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!