צלילות קינטית

Guy’s guys

תקציר החלום

היה לנו חלום לבטא תחושה כלפי המציאות בצורה פיזית מוחשית. בחרנו ליצר פער בין החומרים הקשים והגולמיים שבעזרתם אנחנו בונים את היצירה לבין התנועה הזהירה והעדינה של הכנפיים. הפער הזה יוצר אנלוגיה מאוד ממשית לחיים של כולנו ועוסק בשיח של בין הגס העדין

תיאור מלא של הרעיון

המיצב מדבר על החיים שאנחנו חווים ביום יום. החיים של כולנו על פניו גסים וברורים, בנויים מפרקים ושלבים מעוצבים ומגובשים אבל כשמסתכלים פנימה לכל מרכיב וחלקיק שלהם ניתן לראות מבנים רגישים ועדינים מאוד, מיקרו סיטואציות ותת תנועות שמרכיבים תנועה אחת שלמה והוליסטית. ניסינו ליצר מיצב שמשקף את החוויה שלנו מהחיים- חומר גס, המאפשר תנועה קטנה ועדינה היוצרת מראה הוליסטי שלם. בחרנו להשתמש בחומר מתכת גס ולא מהוקצע שיוצר תנועת כנפיים עדינה. הפער בין המתכת הגסה לתנועה העדינה ייצור מחזה מרגשת שצפוי לפתוח את הלבבות שיצפו בו.
המיצב יראה כשתי כנפיים שייצרו תנועת תעופה עדינה ממונעות שיפעלו במשך מספר דקות בכל שעה עגולה וילוו במוזיקה מקורית שלנו.
באחד הערבים המיצב יישרף (לא כולו) אלא רק הכנפיים וייצר מראה של הפניקס (עוף החול).

על הקבוצה/אמן

אנחנו קבוצה של 15 אמנים מכל מיני סוגים- קינטיים, מעצבים תעשייתיים, אנשי רוח ורפואה.
אנחנו יוצרים יחד, לעיתים יצירות, לעיתים רגעים, לעיתים זכרונות ולעיתים תודעה. כבר קרוב ל-12 שנה אנחנו יוצרים יחד ביום יום ובמיצבים שונים במדברן. השנה זו הפעם הראשונה שהתחברנו יחד למיצב משותף.
ברצוננו לשנות את העולם ולפתוח לאנשים את הלב, המיצב הנוכחי הוא עוד אבן דרך בדרכינו המשותפת.
את בקבוצה מדריך ומוביל גיא הדני, אמן קינטי בתחילת דרכו שהתחיל בשנים האחרונות דרך בינלאומית.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

כיצד יכולים ברנרים להצטרף-
ברנרים יכולים לעזור ולהצטרף על ידי הפניית תשומת לב והגעה לתעופת הכנפיים בשעות העגולות. בעת התעופה נרצה לייצר שיח באזור הכנפיים וננסה לחוות יחד את תחושותינו.
באחד הימים ניתן אפשרות לברנרים להפעיל את הכנפיים על ידי דיווש באופניים.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!