פינת כרבולים

ירדן סגל וויקי וינוקור

תקציר החלום

מקום לביטוי של מגע אוהב מהלב. כולם מוזמנים לבוא ולהתכרבל ולהעניק ולקבל מגע נעים ואוהב של הלב. נועד לתת מענה לצורך אנושי ראשוני ובסיסי למגע כדוגמת חיבוק וליטוף.

תיאור מלא של הרעיון

המידברן הוא מקום ופלטפורמה המאפשר פתיחות גדולה עם ביטחון. בניגוד להתהלכות בעולם החיצון לפלאייה, אנשים כאן מישירים מבט, מחייכים זה לזה ומדברים בפתיחות. פותחים עיניים, פה ולב. בצורה אמיתית ופשוטה. המיצב שלנו הוא המשך ישיר של החוויה החושית והרגשית הזו. כאן יש להם אפשרות למתוח את העונג הזה עד מלוא היריעה ולחבק בצורה אוהבת, ללטף או פשוט לשוחח מלב אל לב. מה יותר מידברן מזה? :)))))

על הקבוצה/אמן

הכרנו לראשונה כשירדן העניקה לי את הגיפטינג שלה בקאמלברן. היא עברה על פני אנשים - תרתי משמע. היו לה ככפות מבד פרוותי ונעים והיא העניקה לחולפים על פניה ליטוף, ואף מעין עיסוי, על הפנים והאוזניים וזה היה פשוט חלומי, מרכך ונעים. ניגשתי אליה שוב ושוב כי רציתי עוד מהמגע הזה. כעבור חודשים, נפגשנו במחולל והרגשתי שהיא מוכרת לי.. לקח לי כשעה להזכר שזו היתה היא עם הגיפטינג המטריף הזה. מאז אנחנו חולקות את הרעיון שיהיה מקום יעודי במידברן בו אנשים יוכלו להעניק ולהעצים זה את זה באמצעות מגע אוהב מהלב.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

אנחנו מרגישות שיש לנו רעיון מגובש כמתואר אך חסר לנו יכולות של בניית המיצב ויעוץ לגבי נושאים של חומרים נדרשים, חשמל והתקצוב שלהם.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!