הרבה בקופסא

MaxInABox

אל תפספסי! רק חודש ו-2 שבועות נותרו להגשת תיק בטיחות

תקציר החלום

הרעיון שלנו הוא ליצור חיבור בין אנשים בתוך מתקן בצורת קופסא שעליו ניתלים כ-15 ערסלים ובתוכו יש עמדת מסאג'ים מפנקת שבה כל אחד יכול לפנק או להתפנק :) המתקן בנוי בצורה כזאת שיש אפשרות לתקשר עם כל מי שנהנה מהמתקן וזה יוצר חיבור קסום בין האנשים☄

תיאור מלא של הרעיון

הרעיון עצמו כמו שכבר ציינתי הוא פשוט, פשוט לחבר בין אנשים ולתת להם את האופציה להרגיש חופשיים לדבר ולשתף את מה שעל ליבם, רובנו נמצאים במירוץ הזה של החיים שאף פעם לא נותן לנו רגע של מנוחה, אז אנחנו רוצים לתת לכם את ההרגשה הזאת של חופש, חופש ביטויי, חופש לעשות מה שעושה לכם טוב בכל רגע ורגע, המתקן הוא לא הרעיון עצמו, המתקן הוא רק כלי שאיתו אנחנו מגשימים את הרעיון הזה, ונשמח לארח כל אחד ואחד מאנשי הפסטיבל.

על הקבוצה/אמן

אנחנו קבוצה של חברים שהתגבשה בארץ אך הרעיון הגיע הרחק מהפסטיבלים הגדולים של ארצות הברית, אנחנו מנסים ומקווים להצליח להכניס חלק מהווייב האוהב והמחבק שלנו לתוך הלב של הקהל הישראלי של המידברן על ידי כך שנקים מתקן מנוחה שנותן לנו את האפשרות להכיר ולשמח אנשים חדשים.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!