אואזיס

נופר חן _ חנן קמיר

תקציר החלום

אואזיס נוצר כמקום מפלט. מכונה לייצור צל. מוקד משיכה לעוברים והשבים תוך מחשבה על מקום ליצירת אינטראקציה בין מבקשי צל ומנוחה אקראיים במהלך שעות היום. בלילה האואזיס יהפוך למקום מפלט מוזיקלי בו ניתן יהיה לשבת ולהיסחף ביחד עם המוזיקה.

תיאור מלא של הרעיון

אואזיס נוצר כמקום מפלט. קרקע פוריה לחוויות חדשות.
המפלט הסביבתי יהווה מוקד משיכה לעוברים והשבים תוך מחשבה על מקום ליצירת אינטראקציה בין מבקשי צל ומנוחה אקראיים במהלך שעות היום. בלילה האואזיס יהפוך למקום מפלט מוזיקלי בו ניתן יהיה לשבת ולהיסחף ביחד עם המוזיקה.
המטרה היא לתכנן מקום אינטראקטיבי ייחודי שנעים לשהות בו ונותן את המענה לצורך הכרחי במהלך שעות היום- צל. התוצאה היא יער. יער פרחי ענק המשלב משחק בקנה מידה. בנינו מודלים שונים וניסינו לשחק בקנה המידה שלהם. פרחי הענק באואזיס ייצרו תחושת בלבול וחוסר שליטה ועם זאת תחושת רגיעה מכל המתרחש מחוצה לו. פרחי הענק תוכננו כך שחלקם, אלו הנגישים- ימוקמו על הקרקע ואפשרו כניסה אליהם, אם לבד ואם בקבוצה. בלילה המוזיקה תיקח את התודעה למחוזות חדשים, עם צלילים המאפשרים מפלט תודעתי ברוח היער...

על הקבוצה/אמן

קבוצה של חולמים בגדול

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

אנחנו מחפשים אנשים יצירתיים, עם ראש פתוח ובעיקר הרבה רצון ליצור את האואזיס שלנו.
אנשים עם ידע בהנדסה, אמנות פלסטית, ידע בחומרים, חשמל, תאורה, כישורי תפירה, צילום, גיוס כספים ויוצרים מוזיקליים שמעוניינים לשלב את היצירה שלהם ולהביא רוח חדשה וייחודית לאואזיס.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!