דרקטור - ארט-קאר

קבוצה: דרקטור / אומן: רני שילון

תקציר החלום

דרקון ענק ואגדי, נושף אש מולבש על רכב הנסדי ועל גבו רוכבים.

תיאור מלא של הרעיון

ארט-קאר של דרקון בגודל עצום כמו באגדות. הדרקון יסע בפלאיה מנקודה לנקודה כאשר על גבו רוכב רוכב הדרקון. לדרקון תהיה מערכת הגברה שתשמיע קולות וגם מוזיקה. הדרקון ירק אש אמיתית מפיו, ויוכל לעלות ולהוריד את ראשו וצווארו. הדרקון ילווה בקבוצת מלווים מקושטים.

על הקבוצה/אמן

הקבוצה שכבר עובדת ביחד יותר משלוש שנים. מורכבת מחברים, רני, אלעד וקריסי, שנהלו ביחד את מחנה, ״אליזה בארץ הפלאות״, ״בלינג ביץ״ והסלון של הסלון המרכזי.
לקבוצה הצתרפו שני שחקני מפתח, אשד ושולי.

האמן רני שילון, האדריכל וההוזה של מיצב הדרקטור. בבמידברן 2016 יצר את הקומפוזיציה "sea of ideas" ו״הסוכה של גוטה״, מתעסק באומנות מזדמנת מזנו הפרטי.
כריסי יהב: פעילה בחברת במידברן, אישיות צבעונית, היוצרת תחפושות, ותפאורה, ופרוייקטים מגוונים של הקהילה.
אלעד אלני: הכוח הלוגיסטי מאחורי הפרוייקט. האיש שלוקח את הסיכונים המחושבים ומרים אופרציות. אחראי לשיטופי הפעולה בסוכה של גוטה, וקונטרה בארן.
אשד אוחנה: איש אם המון המביצעה, אומן בנפשו ומתעסק באומנות שנים. מניעה בקלות דברים. פעיל במידברן מ-2017
שולי עודד: אומן התאורה ידועה, מיעצ למיצגים רבים ואחראי למספר גדול של מיצבי תאורה.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

1) יש לנו צוות אחד שהוא צוות הבניה אשר כבר מגוייסים מספר אנשי מקצוע אבל אנחנו אוהבים אנשים בוייב טוב. נשמח לצרף איש.ה מכאני לעזרה וטיפול במכניקה של הרכב וכן א.נשים עם ידיים טובות שיקחו חלק בעבודות הריתוך וההלבשה של הדרקון. כמו כן תמיד נשמח שתצטרפו לימי הבנייה שלנו במחסן הירוק בקרית ענבים. וייב ברנרי מובטח לכל המצטרפים
2) במידברן תהיה לדרקון קבוצה מקושטת שתלווה את הדרקון - לקבוצה זאת אנחנו רוצים לגייס כמה שיותר אנשים. זאת קבוצה שמחה וציבעונית אשר תהיה מנוהלת על ידי כריסי יהב.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!