דרקטור - ארט-קאר

קבוצת הדרקטור, אמנים: רני שילון, כריסי יהב

תקציר החלום

דרקון נושף אש מולבש על רכב ״מאניטו״. על גבו של הדרקון אוכף לרוכב האגדי.

תיאור מלא של הרעיון

ארט-קאר של דרקון בגודל עצום כמו באגדות. הדרקון יסע בפלאיה מנקודה לנקודה כאשר על גבו רוכב רוכב הדרקון. לדרקון תהיה מערכת הגברה שתשמיע קולות וגם מוזיקה. הדרקון ירק אש אמיתית מפיו, ויוכל לעלות ולהוריד את ראשו וצווארו. הדרקון ילווה בקבוצת מלווים מקושטים.

על הקבוצה/אמן

הקבוצה שכבר עובדת ביחד יותר משלוש שנים. מורכבת מחברים שנהלו ביחד את מחנה, ״אליזה בארץ הפלאות״, ״בלינג ביץ״ והסלון של הסלון המרכזי.
האמן, רני שילון, מתעסק באומנות מזדמנת, ובנה במידברן את מיצב "sea of ideas" ב-2016 ואת מיצב ״הסוכה של גוטה״ שפעלה במידברן 2016, 2017 ובקונטרה ברן.
האמנית, כריסי יהב, פעילה בחברת המידברן, אישיות צבעונית, העוסקת תחפושות, תפאורה, ופרוייקטים מגוונים של הקהילה.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

1) יש לנו צוות אחד שהוא צוות הבניה אשר כבר מגוייסים מספר אנשי מקצוע אבל אנחנו אוהבים אנשים בוייב טוב. נשמח לצרף איש.ה מכאני לעזרה וטיפול במכניקה של הרכב וכן א.נשים עם ידיים טובות שיקחו חלק בעבודות הריתוך וההלבשה של הדרקון. כמו כן תמיד נשמח שתצטרפו לימי הבנייה שלנו במחסן הירוק בקרית ענבים. וייב ברנרי מובטח לכל המצטרפים
2) במידברן תהיה לדרקון קבוצה מקושטת שתלווה את הדרקון - לקבוצה זאת אנחנו רוצים לגייס כמה שיותר אנשים. זאת קבוצה שמחה וציבעונית אשר תהיה מנוהלת על ידי כריסי יהב.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!