מפגש

Fugara

תקציר החלום

בימינו נוצר טשטוש בין העולם האינטימי לציבורי, הפייסבוק, סנפצ'ט, אינסטגם וטוויטר מוצפים בתיעוד יומיומי ואובססיבי של כל צעד שאנו עושים.
מיצב זה מבקש לאתגר את המשתתפים לעצור וליצור מפגש אינטימי אשר הופך לציבורי בעזרת טכנולוגיה.

תיאור מלא של הרעיון

"בעתיד כולם יהיו מפורסמים ל15 דקות" - אנדי וורהאול
המיצב "מפגש" מאתגר את המשתתפים לקחת חלק בניסוי אינטימי. המשתתפים מתבקשים לשבת אחד מול השני ולהסתכל בעיניים אחת של השניה. בזמן אמת מצלמות מתעדות את הפנים של המשתתפים ומקרינות אותם על הפנים של 2 דמויות ענק אשר מוצבות במרחב. כתגובה לעולם הדיגיטלי המנסה להגדיל ולהתמיר את החוויות האינטימיות היומיומיות שלנו, אנחנו רוצים ליצור מרחב פיזי בו המשתתפים יכולים לחוות בצורה מיידית את ההשפעה של מפגש אינטימי ההופך לציבורי בעזרת אמנות.

על הקבוצה/אמן

Fugara is an interdisciplinary group of artists, designers, and makers creating interactive and immersive experiences through large scale installations. Our tools are wood, metal, electronics, light, sound and fire. The installations guide journeys of discovery, connecting participants to each other, to concepts and to themselves.

We approach our work in a collaborative participation model. Decisions are made collaboratively during weekly meetings. Membership is defined primarily by participation and skill, with each member bringing their own unique background and experience to the table.
Fugara was founded in 2014 by core members of the group who participated in projects within the newborn Israeli Burning Man community "Midburn".

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

מעצבים, מתכנתים, ובונים חופשיים מוזמנים להצטרף =]

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!