חוּפְּתִי

לוסי ואסלן

תקציר החלום

חופה מעוצבת לתפארת מדינת מידברן, בה יוכלו זוגות, שלישיות וכדומה לערוך טקסי זוגיות/ שילוש קדוש וכדומה (ספונטניים ו/או מתוכננים). מספר זמנים יתואמו לטקסים ספציפיים, אך בשאר הזמן המיצב יהיה פתוח לכולן.לילה לפני השריפה הגדולה - שלנו :)

תיאור מלא של הרעיון

המיצב הוא חופה מעוצבת באלמנטים של טבע פראי - יער, שיחים פרחים (כמובן עם לדים צבעוניים בלילה). היא תמוקם, בתקווה, בפלאייה העמוקה, במיקום שצופה על כל העיר ולא קרוב למוקד מוזיקה כלשהו, על מנת לאפשר עריכת טקסים שכוללים הקראת טקסטים ו/או שירה. במהלך האירוע, כל מי שחפצה נפשה בטקס זוגיות/חתונה/אחר תוכל להשתמש במיצב עבור זוג, שלישייה, קבוצה ועוד.
בצמוד למיצב ימוקם שולחן גבוה עם דפי הוראות, עליהם יירשמו נהלי טקסי חתונה מכל העולם (יהודי, נוצרי, בודהיסטי, קלטי, מוסלמי, הינדי ועוד ועוד).
אנחנו מקווים שייעשה שימוש רב ככל האפשר בחופה שלנו, כך שהיא תעורר אצל משתמשיה ואורחיה רומנטיקה, התרגשות, ציפייה, אופטימיות, שמחה ואהבה.
מי שספונטנית תוכל לערוך טקסים מזדמנים בו במקום, אם החופה פנויה. לאחרות יתאפשר לשריין לעצמן את החופה מראש אצלנו. טבלת זמנים תיתלה בצמוד לחופה, עם בקשה לכבד את האחרת...
מבחנית חומרים וציוד - החופה תיבנה מסנדות, בזנ"טים, יתדות, חבלים, בד תחרה, לדים ואביזרי ארט.

על הקבוצה/אמן

הכרנו במידברן 2016 במחנה לנוח בקבר והתאהבנו. גם אחת בשני וגם בקהילה המדהימה הזאת. מאז אנחנו פעילים לאורך השנה במחלקות מידברן, במיצבי אומנות ובמחנות נושא באירועים השונים. כמעט שנתיים עברו מאז ובמידברן הקרוב נערוך את טקס הזוגיות שלנו, בנוכחות המשפחה המדהימה הזאת. החלטנו לשתף את החלום שלנו ולתרום לזוגות/שלישיות... נוספים את ההזדמנות הזאת - על ידי מיצב חופה מטורף!

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

אנחנו פונים לכל מי שרוצה לערוך טקס כלשהו בחופה הזמנית שלנו לבוא ולעוף... דברו איתנו לשריון זמן!

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!