העין הפנימית

The inner eye

תקציר החלום

נערוך טקס פרידה לכל מה שלא משרת אותנו יותר, שבסופו מגיעים לעין הפנימית. העין הפנימית תהיה מרחב של התעוררות ולידה מחדש המייצר מפגשים פנימה והחוצה, כאשר באמצע יעמוד לו עץ מברזל שיצמיח עלים מחימר בזמן המידברן.

תיאור מלא של הרעיון

אנחנו נערוך טקסי פרידה שמחים לזהות עצמית שרובינו המצאנו לעצמינו עד היום, חגיגת פרידה לכל הרעיונות, הפחדים והאשליות שרובינו בוחרים להאמין בהם. בעצם לוותר על סיפור שבחרנו להיאחז בו, ואולי לבחור בסיפור חדש. המיצב (שיהיה פתוח 24/7) הוא מרחב של being, מעין חלל משנה תודעה. למיצב מגיעים דרך שביל המייצר שיטוט פנימי וישמש גם כבאר אשליות עם אפקטים של תאורה וסאונד שיזוזו בין שני חצאי העיגול וייצרו תקשורת ויזואלית וקולית בינהם. בין שני חצי העיגול יעמוד לו פסל של עץ מברזל שעל ידי הקהילה יצמיח עליו עלים במהלך האירוע . יהיו בחללים חימר, שבלונות של עלים ומטפחות. כל מי שמוכן לוותר על הסיפור שהוא סיפר לעצמו עד היום יוכל לתלות על העץ את המטפחת עם עלה החימר שהכין וכך יחד עם המטפחת והעלה שישאיר על העץ, הוא ישאיר משהו מעצמו שהוא לא מעוניין בו יותר, ויבטא באופן פיזי את שחרורו מגדר/ות שבנה לעצמו בעבר. בערב האחרון נשרוף את העץ עם עלי החימר ותליוני העלה שיווצרו שם יהיו הגיפטינג לאנשי הקהילה האמיצים שעברו את המסע. העץ יסמל את האחדות הקיימת בקהילה ואף ביקום כולו. חיבור של הרבה אינדיבידואלים היוצרים משהו אחד שלם, יוצרים קהילה.

על הקבוצה/אמן

אדריכלים, מעצבים (פנים, תעשייתי וגרפי), אמנים, נגרים ועוד. מה שמשותף לכולנו זה הרצון ליצור חוויה, לעשות אמנות עוצמתית.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

אנחנו מחפשים אנשי תאורה, סאונד, נגרים, קונסטרוקטור וכל מי שמאמין בדבר הזה ורוצה להיות חלק מהחוויה הקסומה שנייצר.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!