מטקה

מטקה

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

מטקה הינו מחווה למשחק המטקות הכל-כך ישראלי המוכר לנו. זהו מבנה חוטי(tension structure) המורכב מעמודים ומרשת חבלים התלויה ביניהם. בלילה הופך המיצב למשחק מטקות דיגיטלי אינטראקטיבי.

תיאור מלא של הרעיון

בשעות היום ממלא מבנה המיצג תפקיד אסטתי בעיקרו. המבנה המורכב מרשת מתוחה של חוטים בין עמודים מייצר משחקי צלליות על גבי הקרקע.
בשעות הלילה, השדרה המרכזית של רשת החוטים המתוחה בצורת פרבולה נדלקת, ומאפשרת משחק אינטראקטיבי בין שני שחקנים. המשחק מאפשר הקשה בכדור ומסירה של "אור" לכיוון השחקן השני. אם השחקן השני זריז מספיק כדי לענות בזמן, כדור האור מוחזר לצד השני בדומה למשחק מטקות. ככל שמספר ההתמסרויות גדל, המשחק הופך קשה יותר (מהיר יותר).

על הקבוצה/אמן

האמנים הדומינטיים הקבוצה הינו אלעד עוזרי ורוני זיס. שניהם ברנרים פעילים שהשתתפו ב 2-3 ארועי מידברן האחרונים. במידברן 2014 היו אלעד ורוני חלק מצוות מיצג הקרוסלה שהיה אחד המרכזיים בפלאייה. במידברן 2016 שימשו אלעד ורוני כחלק מהצוות שבנה את האפיג'י. אלעד הינו מעצב תעשייתי וההתמחות העיקרית שלו הינה מבנאות. הוא תכנן (וביצע) חלק ממיצבי הקרוסלה והאפיג'י. רוני הינו מהנדס חשמל, במיצב הקרוסלה היה רוני אחראי על נושא חומרת האלקטרוניקה, ובאפיג'י על נושא התאורה (שהורכבה מ-240 מטר של פסי לדים..).

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

בואו לעזור לבנות.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!