גלריה ציבורית למיצבים קטנטנים (״עולמות בקופסא") - זין של גלריה

זין של גלריה

 • ₪22 ~

  ערך הלבבות ב-₪

  6

  לבבות שהתקבלו

  ₪0

  מלגת קרן האמנות

  ₪22

  מומנו

  ₪24,000

  עלות מינימלית

  ₪39,000

  עלות מקסימלית

 • תקציר החלום

  גלריה ציבורית שמזמינה את *כולם* להציג מיצבים בסדר גודל קטן - "עולמות בקופסא"!
  אנו מעוניינים לאפשר למגוון אמנים לבטא את עצמם ולהציג אמנות על הפלאייה בעלויות נמוכות ומינימום מאמץ וטפסים.
  כולםן מוזמנים ליצור! הגודל לא קובע פה, המשמעות היא בסיפור ובחוויה.

  תיאור מלא של הרעיון

  אנו רוצים לאפשר לכולם לבטא את עצמם ולהציג אומנות ומיצבים במידברן, אז נאגד אצלנו אמנות בסדר גודל קטן (בהשוואה לכל המיצבים הגדולים בפלאייה), ביצירתיות ופשטות.
  הגלריה תציג ביום ובלילה חוויה מלאה בפרטים קטנים זורחים, סצינות קורעות לב, מיטב מיצבי האומנות בסקאלה קטנה. המתווה: כל מיצב יציג לצופה מעין "עולם בקופסא", כל אחד עולם ומלואו, נבנה ע"י יוצרים שונים מהקהילה ומחוץ לה. כל "עולם בקופסא" מציג יצירה, סיפור וחוויה שונה בעיניי המתבוננות, וביחד כל העולמות יוצרים מרקם חושני ומעיף.
  זהו קול קורא לאמנים ואמניות שמעוניינים להשתתף! אתם מוזמנים! צרו סיפור רדיקלי תוך שימוש באביזרים וחומרים ממוחזרים, שלבו אמנות שיצרתם, עופו גבוה! אנו נציג את החלום שלכם בגלריה.

  אנו מעוניינים ליצור חוויה בה האורח מסתובב במרחב של 15/15 ומסביבו מיצבי אומנות בגדלים שונים, בסדר גודל קטן. האורח עובר חוויה בה הוא יכול לראות יצירות בכל התנוחות מבפנים מבחוץ מלמעלה מלמטה מצד ימין ומצד שמאל, כל יצירה מאפשרת לצופה להתבונן עליה בצורה יצירתית ומרגשת.
  יוצרי העולמות המיניאטורים מוזמנים לעוף על עצמם בכל דרך אפשרית וליצור למשתמש חווית צפייה מגוונת. אפשר לבנות עולם שמתבוננים עליו מלמעלה, מהצד, או נכנסים לתוכו. אפשר לבנות אינטרארציה עם אורות ולדים. אפשר להשאיר את המיכל פתוח, או אפשר לבנות מחומר שקוף. אפשר גם לבנות מחומר אטום, שבו אפשר לייצר חלון הצצה פנימה. בחלון ההצצה אפשר למשל לשלב פריזמה שוברת אור, צבעים וטקסטורות, מראות, אורות, זכוכית מגדלת, תצוגה דיגיטלית, נייר אוריגמי, הקרנה, והיריעה עוד רחבה מלהכיל את האופציות והאפשריות האינסופיות... בקיצור תתפרעו חבר'ה! כיף! והכל הכי בקטנה!
  בנוסף, אנו רואים אומנות דרך עיניים של קיימות סביבתית ומעוניינים להנגיש את ערך המיחזור לשם שמירת הטבע. על כן, אנו מתווים שימוש ב70% חומרים ממוחזרים בכל "עולם בקופסא". תתמודדו.

  לטעמנו, תחת הצורה שאנחנו מציעים, למעשה כמעט כל אחד יוכל לקחת חלק אם יבחר בכך, ולהביא אמנות איכותית וקטנה לפלאייה.
  מזמינים אתכם להכנס ולצאת מהקופסא!

  על הקבוצה/אמן

  אוסף של אמנים ואמניות ממגוון תחומים. מלאי מרץ ויצירתיות, קיימות, שנאה ואהבת חינם.

  כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

  מוזמנים ליצור עולם בקופסא עם אמנות שלכם. צרו איתנו קשר ונשמח להגשים פנטזיות. באהבה!
  וגם כן, מחפשים עוד אנשים שיצטרפו לפרוייקט ויניעו אותו. בבקשה פנו ליואב ב0507219819.

  מה זה?

  מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!