ים בשמים

דורון מוזס - באובב

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

מחנה באובב בונה את מייצב ,ים בשמיים" צל נע עם הרוח מתנחשל בגלים מעל הפלאיה. מתחתיו יקיים מחנה באובב בצהרי כל יום מסיבה בגשם.

תיאור מלא של הרעיון

ים בשמים , מורכב מרשת אליה מחוברים פסי פוליאתילן. המייצב אורכי , ומוקם כך שחלקו הצר פונה לרוח. הרוח מכה בצד הרב=חב של הפסים וגורמת להתרוממותם , וכך נוצר גל המורכב מעשרות אלפי פסים הנעים ברוח.

על הקבוצה/אמן

מחנה באובב בונה מייצבי אומנות ונותן את מתנת הגשם במסיבות בצהרי היום. במידברן 2015 בנינו עץ באובב, במידברן 2016 בנינו חית חוף Litus Bestia בהשראת עבודותיו של האומן ההולנדי תיאו יאנסן השנה המחנה עולה לאויר ובונה שלושה מייצבים שונים באויר. (פרט להפתעות נוספות) מייצב "עננים", המתפרש על שטח של 50 על 50 מטרים עם 100 עננים אינטראקטיביים המגיבים לצלילי המוזיקה ומייצרים שלל צבעים במסיבות לילה בפלאיה, סולם יעקב, סולם מואר המורם לשמיים ע"י בלוני הליום ומגיע לגובה של יותר ממאה מטר, כך שיראו אותו מכל מקום בפלאיה. וים בשמים מתחתיו ניתן את מסיבות היום.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

מי שרוצה יכול להצטרף לשבתות הבניה בהם אנו בונים את המייצב.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!