חלומות האתמול

Elad Malka

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

על מסך ממוסגר במסגרת זהב לצלילי מוסיקה נעימה יוצגו בכל יום תמונות נבחרות של חולמים אשר צולמו ביום הקודם על ידי צלם המיצב. הצלם ילבש תחפושת שתישא את לוגו המיצב כך שהמשתתפים יוכלו לזהות אותו.

ביום הראשון של המידברן יוצגו תמונות מההקמה.

תיאור מלא של הרעיון

למעשה מדובר במיצב פשוט לבניה והעבודה העיקרית נמצאת בתפעולו השוטף.

הרעיון הוא שבכל יום אצלם את החולים ברחבי הפלאיה, בלילות ובבקרים אערוך את התמונו וברגע שיחשיך התמונות הנבחרות יוצגו על גבי המקרן כאשר מוסיקה תתנגן בלופ בסביבות המיצב.

המסך ימוסגר במסגרת זהב (כמו של תמונה) והחומרים יוקרנו ממקרן ומחשב שימוקמו ממולו. יתכן שארצה לפזר המתחם ספות וכריות שיאפשרו לעוברים ושבים לנוח , לצפות בתמונות היפות ולהיזכר ברגעים היפים מהיום של אתמול.

לתפיסתי, צילום איכותי הוא אומנות לכל דבר ועניין ולכן ראוי לתתלו את הבמה הראויה בין המיצבים האחרים. בנוסף, הצגת התמונות תאפשר לחברי הקהילה לראות הזמן אמת את המראות היפים ולא רק בדיעבד - דבר המעצים את החוויה כולה.

על הקבוצה/אמן

נולד בשנת 1980 בתל אביב. חי ויוצר בתל אביב. גוף עבודותיו מורכב מצילומי פורטרטים, המשקפים את תרבותם ואורחות חייהם של מצולמיו. במהלך חייו צילם ותיעד את שונות ברחבי העולם ולאחרונה סיים שני פרויקטים דוקומנטריים רחבי היקף עם הקהילה האריתראית בדרום תל אביב ועם דרי הרחוב באזור התחנה המרכזית בעיר. מבחר מצילומי זכו לחשיפה נרחבת בארץ ובעולם. בשנת 2015, אלעד זכה במקום הראשון בתחרות ״עדות מקומית״ בקטגוריית ״דת ואמונה״ ובשנת 2016, עבודתו נבחרה להצגה על ידי אוצר התערוכה בקטגוריית ״חדשות״.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

הייתי רוצה שיהיה לי לפחות עוד שותף אחד למיצב. שיסייע בין היתר בתפעולו השוטף.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!