המרכז לאומנות אינטואיטיבית

רונן ליבוביץ ואומני הטרסקליון

אל תפספסי! רק חודש ו-שבוע נותרו להגשת תיק בטיחות

תקציר החלום

המרכז לאומנות אינטואיטיבית הוא סטודיו אומנות נייד עם שלל חומרי יצירה. תכולת הסטודיו נמצאת בכדור ברזל ענק שיכול להתגלגל ברחבי הפלאיה ולעצור בכל מיני מקומות ומחנות לפעילות יצירה אינטראקטיבית עם חברי המחנה או עוברי אורח מהפלאיה. .

תיאור מלא של הרעיון

הרעיון התחיל ממיצג האברא כדברה שתפס חיים משל עצמו והתחיל להתגלגל במרחב. התכנסות מרחבים מתארת את השלב בטקס בו כל פעילות במימד החלוםובמימד המציאותי מתחילים לקרוס אחד לתוך השנייה וליוצרים ביחד את החלום הצלול. זה שמתקיים מתהווה ונהרס בכל רגע מחדש.
השימוש במרחב כסטודיו פתוח עם אלמנטים מהגיאומטריה האינסופית המתכנסת לתוך דום גדול ומסתובב כגוף הנדסי משולב (צורה גיאומטרית תלויה בתוך דום ויכולה להסתובב עם אדם יושב בפנים)

על הקבוצה/אמן

רונן ליבוביץ, אומן חזותי ומנחה סדנאות יצירה ואתגר בטבע, מעוניין להביא את הסטודיו הבייתי אל הפלאיה עבור המחנות, הקהילה ואורחי הפלאיה. יצרתי בעבר מייצגים לאירועי מידברן .(אום משין om machine/ 2014, "שומר הסף" / the gate keapper/ 2015, שליח החלימה בקונטרא-ברן.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

מוזמנים לבוא ליצור בסטודיו הפתוח. בינתיים בחצר באבן יהודה

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!