הלוגיסטיקה של הקיום

Fugara

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

הלוגיסטיקה של הקיום הינו מיצב המספר על תקופה בה החלו להיווצר החיים, כאשר כל האדמה והמדבריות היו מכוסות באוקיינוסים והחיים היו מגוון אינטראקציות רנדומאליות אשר רק החלו להסתדר לתוך מערכות חיות משותפות...

תיאור מלא של הרעיון

הלוגיסטיקה של הקיום הינו מבנה פרמטרי מבוזר בדמותו של יצור ים מהמעמקים המגיח באמצע הפלאיה.
במרכז המיצב ניצב ראשה של הבוראת כאשר שאר גופה נמצא בחלקו מתחת לחול, ובחלקו צף מסביב לראשה. המיצב מאפשר צל במרכז הפלאיה, מקומות מנוחה והתלכדות במהלך היום. המיצב מואר עם אינטראקציה קיומית של סאונד ותנועה אחרי רדת החשכה. זרועות היצור מייצרות אינטימיות ומחברות בין שניים ויותר יצורים אנושיים (וגם לא).

אם המנחות לללוגיטקה יהיו מספיקות, ניצור גם פלטפורמה לחוויות ליליות של שכרון חושים בסאונד ותנועה. ומסיבות.

חומרי המיצב הם עץ ופרספקס בייצור מכונה. השיטה שבאמצעותה נבנתה החללית של פוגארה בשנה שעברה היא שתאפשר את הלוגיסטיקה.

מכיל גם את:
חווית השתקפות מוגברת. ההשתקפות משתמשת בטכנולוגיית דיפ דרים כדי ליצור שינוי פסיכדלי של ההשתקפות של הצופה בזמן אמת, ומאפשר לנו לחקור דימוי עצמי ואת הסימביוזה של ראיית אדם וראייה ממוחשבת.

ההשתקפות הינה חוויה אשר מזמינה משתתפת בודדה או זוג להכנס למרחב אינטימי ולהתבונן בבבואה של עצמם. כאשר המשתתפת מגיעה לשקט עצמי, ההשתקפות מתחילה להשתנות בזמן אמת ולערבב את תמונת המציאות עם תפישה הפסיכדלית של המחשב. חבל על תיאור מיותר של החוויה, כנסו רגע ללינק הבא כדאי להבין במה מדובר:
https://www.youtube.com/watch?v=hhZLl2telnY

המיצב משתמש במצלמה, מקרן עילי ומסך הקרנה ל"מראה", ראו את השרטוט המצורף שמראה את הפריסה של הדברים בתוך הראש של התמנון.

לינק למיצב המקורי של ההשתקפות במערכת החלומות:
http://dreams.midburn.org/dreams/127

בואו לנזול
בוא לזחול
כמו תמנון מתוך החול

על הקבוצה/אמן

פוגארה.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

הלוגיסטיקה של הקיום היא פלטפורמה המאפשרת לברנריות אחרות לבוא וליצור על גבי הקיים. אנחנו מביאים איתנו שיטת בניה מסורתית של פוגארה.
נשמח לכל עזרה מידיים עובדים, אנשי תאורה, נגרים ואנשים שטובים עם עץ, אנשים שרואים את החזון עם סאנוד של הלוגיסטיקה, גישה למכונת CNC וביולוגים ימיים.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!