גחליליות קסם

Fugara

תקציר החלום

אנחנו תולים מספר רב של גופי תאורה מעוצבים, האוספים ואוגרים את אור השמש במהלך היום (באמצעות פאנל סולארי מובנה), ובמהלך הלילה כאשר הוח מנערת את המנורות הן מפזרות בחזרה את ה"אור האגור" בהבזקים קטנים שמאירים את סביבתם.

תיאור מלא של הרעיון

אור השמש ומשב הרוח הם שני אלמנטים חזקים מהטבע והם הבסיס המפעיל ומניע את הגחליליות.
כחלק מהדיאלוג הבלתי פוסק לגבי מיקום התרבות האנושות בחיק הטבע, אנו מציעים בניית גחליליות קסם כהומאז׳ וכמיהה לטבע המופלא. המיצב מעניק דרך נוספת לחוות את אלמנטי הטבע הללו, כאשר האסתטיקה הרעיונית מדגישה את האינטראקציה בין כוחות הטבע ומציעה אינטרפרטציה למיקומו של האדם והצופה בה. הגחליליות הינן יחידות אוטונומיות שמוצבות במרחב על ידי האדם, ועוסקות באיסוף ואגירה של אור השמש במהלך היום. עם רדת החשיכה ועלות הרוח המדברית הן משנות את תפקידן, וכעת מהבהבות ומפזרות חזרה אל סביבתן את האור האגור, בתגובה לנענועי הרוח. בכך, הן מחזקות את חיבור הקהילה לסביבתה בעיר המדבר הזמנית בדרך המשלבת קיימות, אסתטיקה ושילוב רעיונות ודימויים מעולם הטבע כגון פוטוסינתזה, גחליליות, "פרחי אור" קסומים וקצת אבקת פיות.
לינק לאנימציה\הדמיה: https://drive.google.com/open?id=0B_a-Kncu2x1meG92OWlDNkF2X0U

על הקבוצה/אמן

פוגארה היא קבוצה בין-תחומית של אמנים, מעצבים ומייקרים שיוצרת חויות אינטראקטיביות ואימרסיביות באמצעות מיצבים אמנותיים גדולי ממדים. חומרי הגלם בהם משתמשת הקבוצה הם עץ, מתכת, אלקטרוניקה, אור, צליל ואש.המייצגים של פוגארה מכוונים למסעות של חקר וגילוי, לחיבור בין המשתתפים לבין עצמם, לרעיונות מופשטים ולעצמם-הם.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

כרגע בשלב פיתוח הקונספט העיצובי, נשמח לשיתוף פעולה כאשר נגיע לשלבים מתקדמים יותר של ביצוע.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!