השתקפות עצמית

Wu-Cru

אל תפספסי! רק שבוע ו-3 ימים נותרו להגשת בקשות למענק מקרן מידברן

תקציר החלום

חווית השתקפות מוגברת המשתמשת בטכנולוגית "deep dream" ליצור שינוי פסיכדלי של ההשתקפות של הצופה בזמן אמת, ומאפשר לנו לחקור דימוי עצמי ואת הסימביוזה של ראיית אדם וראייה ממוחשבת.

תיאור מלא של הרעיון

כשמסתכלים במראה, מה רואים?

אנחנו מזמינים אותכם להכנס להשתקפות עצמית ולראות פנימה אל תוך עצמך, ומעבר.

מבנה מכיל חוויה, אשר מזמין משתתפ\ת בודד או זוג להכנס למרחב אינטימי ולהתבונן בבואה של עצמם. כאשר המשתתפ\ת מגיע לשקט עצמי, ההשתקפות מתחילה להשתנות בזמן אמת ולערבב את תמונת המציאות עם תפישה הפסיכדלית של המחשב. חבל על תיאור מיותר של החוויה, כנסו רגע ללינק הבא כדאי להבין במה מדובר:
https://www.youtube.com/watch?v=hhZLl2telnY
מה שראיתם בסרטון זאת דוגמא אחת של חלום שהמחשב חולם תוך כדי ניתוח התמונה. אנחנו יכולים להנחות את החלום בצורות שונות. פעם זה ימצא פרקטלים וצורות מהחי, פעם זה יכול לדמות הזדקנות של הצופה, פעם זה יכול לשנות את המגדר של הצופה, או את גזע. ההשתנות מכריחה את הצופה להתמודד עם שאלות לגבי המהות של הזהות שלהם.
החלל בנוי להיות סגור כדי לאפשר חוויה אינטימית של צפיה למבקר, והמבנה יוצר ציפייה ותאורה ממוקדת כדי להעצים את החוויה עוד לפני שמתחיל שינוי טכנולוגי כלשהו.

על הקבוצה/אמן

אנחנו סופר גרופ של מעצבים ומפתחים אשר חוקרים את התודעה ואת התפישה החזותית של האדם דרך חוויות אינטראקטיביות טכנולוגיות.

כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

אנחנו נשמח לפניות ממישהו או מישהי שיש להם ניסיון קודם בdeep learning, או אנשים המעוניינים לעזור בגיוס משאבים.

מה זה?

מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!