קוביית אפירון

קמפ שנ"צ

 • ₪2,383 ~

  ערך הלבבות ב-₪

  642

  לבבות שהתקבלו

  ₪11,812

  מלגת קרן האמנות

  ₪14,195

  מומנו

  ₪25,000

  עלות מינימלית

  ₪33,000

  עלות מקסימלית

 • תקציר החלום

  במיצג שלנו, קוביית אפירון, אנחנו רוצים להביא את רוחו של מורפיאוס למידבר ולהזמין אתכם אל תוך מרחב השתקפויות אינסופי בו גבולות החלל הממשי מטשטשים

  תיאור מלא של הרעיון

  מורפיאוס, אל החלומות היווני היה אחד מאלף ילדיהם של היפנוס, אל השינה וניקס, אלת הלילה. כל לילה היה מורפאוס מבקר את בני האדם הישנים ויוצק חומר וצורה לחלומותיהם. הוא היה מלווה את בני האדם לתוך חלום צלול בו היטשטשו הגבולות בין חלום ומציאות ויצרו את האינסוף.
  במיצג שלנו, קוביית אפירון, אנחנו רוצים להביא את רוחו של מורפיאוס למידבר ולהזמין אתכם אל תוך מרחב השתקפויות אינסופי בו גבולות החלל הממשי מטשטשים.
  קוביית אפירון בנויה מלוחות פוליקרבונט ופילם רפלקטיבי. פילם רפלקטיבי (בדומה לזכוכית רפלקטיבית) מייצר ע"י שימוש באור חזק, בצד אחד שקיפות מוחלטת ובצד השני ע"י חושך אפקט רפלקטיבי של מראה אטומה.
  במהלך היום הקוביה מהווה אובייקט אייקוני אטום שמשקף את המידבר, השמיים והמתבוננים.
  ברגע שהלילה יורד, ע"י שימוש בתאורה פנימית, המסה הקובייתית האטומה, שמשקפת את החוץ, הופכת לקוביית אור שקופה המייצרת בתוכה מרחב אינסופי של יקום מקביל ומציאות נוספת. מי שישהה בפנים יחווה מרחב השתקפויות אינסופי ולא יראה מה קורה בחוץ. מי שישהה בחוץ יחווה את החוויה האינסופית דרך הקוביה השקופה כך שהחוויה האישית תהפוך לקולקטיבית.
  במרכז הקוביה נפסל מיטה חצי שקופה מפנקת שתהפוך לגוף תאורה חזק ותייצר את האפקט הרפלקטיבי והשקוף של הקוביה בזמן הלילה.

  על הקבוצה/אמן

  השנה קמפ שנ"צ בחר להשתדרג ולהעצים את החוויה בעומק הפלאיה

  כיצד יכולים ברנרים נוספים להצטרף ליצירה שלכם?

  נשמח לכל עזרה והשתתפות. קופירייטנג, שיווק, גיוס כספים, יכולות רינדור ויידים טובות לבנייה והקמה יתקבלו בחיבוק ובשמחה. וגם תואר שני בהנדסת בניין זה לא רע בכלל.. אה,, וגם נהג משאית ונער מים

  מה זה?

  מזל טוב! נתקלתם במשהו מיוחד! מידברן זה הדבר הכי מדהים שיש. אתם אפילו לא יכולים לתאר לעצמכם את הרעיונות הייחודיים, והמפורכים שאנשים ממציאים בשביל הדבר הזה! בום!